نتایج جستجو برای عبارت :

ساده ترین روش درست کردن کالباس” در خانه

مواد لازم برای درست کردن کالباس خانگی
مرغ :1 عدد متوسط
سیردرشت:3 تا 4 حبه
باقلا یا مغز پسته سبزخام :1 ق غ
هویج پخته و خرد شده:یک و نیم  ق غ 
مغز نان ساندویجی خرد شده:3 ق غ
نمک ، فلفل سیاه و قرمز به همراه سایر ادویه جات:به میزان دلخواه

ادامه مطلب
مواد لازم برای درست کردن کالباس خانگی
مرغ :1 عدد متوسط
سیردرشت:3 تا 4 حبه
باقلا یا مغز پسته سبزخام :1 ق غ
هویج پخته و خرد شده:یک و نیم  ق غ 
مغز نان ساندویجی خرد شده:3 ق غ
نمک ، فلفل سیاه و قرمز به همراه سایر ادویه جات:به میزان دلخواه

ادامه مطلب
محصولات پروتئینی ,سوسیس و کالباس
,انواع سوسیس شامل آلمانی, دودی, انگشتی,هات داگ,بلغاری, ,کراکف,پنیری

انواع کالباس,,مرغ و قارچ و پنیر,
کالباس خشک,
ژامبون,گوشت گوساله و قارچ,
کالباس سالامی, 
کالباس پپرونی,
پستو مرغ,پستو,بوقلمون,
کالباس سبزیجات,
کالباس گردو و زرشک, 
کالباس مارتادلا
سوسیس و کالباس گوشت گوسفند و شتر 
برای دوستان عزیزی که دوست دارند برای کوکانشون هم استفاده کنند,کالباس مرغ و سبزیجات با جوانه گندم بدون تخم مرغ آماده میگردد
تعمیر کالباس بر
تعمیرات کالباس بر علی رغم تصور نیازمند دانش و مهارت زیادی می باشد .کالباس بر که یکی از مهم ترین دستگاه مورد نیاز پروتئینی ها ، کارخانجات بسته بندی کالباس ، سوپرمارکت ها و ... بشمار می رود پس از استفاده ی پی در پی نیاز به سرویس و عیب یابی و تعمیر پیدا خواهد کرد .تعمیرات کالباس بر معمولا در تعمیرگاه تخصصی صورت می پذیرد و درصورتیکه مشتری درخواست تعمیر کالباس بر در محل نماید تنها تعویض قطعاتی مانند حلزونی و ... امکان پذیر خواهد بود .
تعمیر کالباس بر
تعمیر کالباس بر یکی از خدماتی است که نیاز به دانش و مهارت خواهد داشت و به هیچ عنوان توسط افراد متفرقه امکان پذیرد نخواهد بود .کالباس بر دستگاهی جهت اسلایس کالباس است این دستگاه به دلیل ارتباط مستقیم با مواد غذایی مسلزم رعایت اصول بهداشتی و سرویس دوره ای خواهد بود .کالباس بر با گذشت زمان و استفاده طولانی مدت نیازمند سرویس و تعمیرات خواهد بود .تعمیر کالباس بر شامل مواردی نظیر تیز کردن تیغه کالباس بر ، سرویس موتور کالباس بر ، سر

مواد لازم برای پیتزا کالباس خانگیکالباس خانگی :200 گرمقارچ های اسلایس شده :3 عدد متوسطپنیر پیتزا:200 تا 300 گرمفلفل دلمه ای خرد شده:1 قاشق غذاخوریسس قرمز :2 قاشق غذاخوریپودر آویشن :1 قاشق چای خوریفلفل سیاه :نصف قاشق چای خوری
ادامه مطلب
کالباس خانگی را با این روش در منزل تهیه کنید
طرز تهیه کالباس خانگی
با مواد لازم موجود در این آموزش آشپزی می توانید به اندازه یک رول کوچک کالباس مرغ تهیه کنید ، در صورتی که می خواهید مقدار کمتر یا بیشتری کالباس مرغ تهیه کنید می توانید با ضرب و تقسیم کردن مواد ، مقدار مناسب مواد لازم را اندازه گیری کنید ، در ادامه با وبلاگ سیب های سرخ همراه باشید.
ادامه مطلب
دستگاه کالباس بر که در اصطلاح به عنوان اسلایسر نیز معرفی میشود از لحاظ کاربری در مدل های کالباس بر فروشگاهی، صنعتی و خانگی تقسیم میشود که هرکدام از این ها از عملکرد گوناگونی برخوردار هستند. ما در این بخش به معرفی این محصولات میپردازیم.
کالباس بر فروشگاهی:این نوع اسلایسر در فروشگاه هایی نظیر سوپرمارکت ها، فست فود و رستوران ها، خرده فروشی ها، پروتئینی ها و … کارایی دارد. نحوه کارکرد این دستگاه به صورت دستی است و در برخی پروتئینی های بزرگ با ح
کالباس بر خانگی
اگر در خانه ، مغازه ، سوپرمارکت خود میخواهید کالباس ، سیب زمینی ، پنیر سبزیجات انواع گوشت ، نان و یا انواع خوراکی های دیگر را ورقه ای برش بزنید وسیله ای کارامد و دقیق نیاز دارید. دستگاه بر برقی کالباس با 75 وات قدرت در دسترس شماست. دیگر میتوانید تکه های دقیق و یک اندازه ای از خوراکی ها داشته باشید. دستگاه اسلایسر کالباس و انواع خوراکی با تیغه فولادی ضد زنگ با کیفیتی عالی برای برش یکنواخت با تغییر ضخامت برش بوده که میتوانید از نا
استفاده از این دستگاه در فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی امری بدیهی است بنابراین اگر قصد افتتاح یک سوپرمارکت، پروتئینی، رستوران و فست فود را دارید، خرید کالباس بر را در اولویت قرار دهید. اما این دستگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ از آن جایی که تنوع بالایی در عرضه این کالا وجود دارد ما شما را در انتخاب بهترین دستگاه کمک خواهیم کرد. با مطالعه این بخش میتوانید بهترین محصول را مناسب با کسب و کار خود انتخاب نمایید.فروشگاه های مواد غذایی و س
اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
با سلام و خسته نباشید خدمت مراجعین محترم.
لیست پودر ها ادویه های زیر در فروشگاه آنلاین لوازم قنادی بوغدا شارژشد.
1- ادویه ی سوسیس
2- ادویه ی کالباس
3- ادویه ی پاستارمی
4- پودر پاپریکا
5- پودر سفیده ی تخم مرغ
6- پودر شیر خشک نارنجی
با مراجعه به سایت www.buvghda.ir میتوانید از دیگر محصولات دیدن کرده و محصول مورد نظر خودذ را سفارش دهید.
دیروز روز طولانی و عجیب ‌و قشنگی بود. از پاسپورت و گواهی اشتغال به تحصیل تا دفتر اسناد رسمی قدیمی با آشنای دور. از گواهینامه تا ناهار رنگین و بی‌نمک. از بیهوشی چند ساعته‌ی بی‌اختیار تا به موقع نرسیدن و عوض کردن سینما. از سرخپوست تا قصر شیرین. از نون خرمایی تا ساندویچ کالباس و از سینمای خالی خالی تا خانه کنتاکی خالی خالی و ایستگاه‌های چای خالی خالی. از لیمو و آلبالو و ساده تا بهارنارنج و به‌لیمو و هل. از اتوکد تا کشتی‌سازی و از فاطمه تا متیو
این محصول مجهز به ترازوی دیجیتال است که تا وزن 3 کیلوگرم را تحمل میکند. در این نوع کالباس بر محک ژامبون ها پس از اسلایس بر روی سینی پلاستیکی تعبیه شده در پشت دستگاه قرار میگیرند و وزن آن ها در نمایشگر ترازو دیده میشود.
متعلقات دستگاه:
سینی پلاستیکی تخت با کفه استیل ( در مدل ترازو دار )
مجموعه تیز کن تیغه
دفترچه راهنمای استفاده از کالباس بر

ادامه مطلب در آشنایی با کالباس بر محک

گوشت گاو ،گوشت گوساله ،فست فود (کالباس، سوسیس،سس سفید وقرمز ،همبرگر و...)،قهوه، کاکائو، نسکافه ،عدس، بادمجان، ادویه جات (زیاد و تند)، هله هوله (پفک، چیپس، کرانچی، شکلات).نکته : مرباها از طبع خود میوه گرمترند و اگر با عسل درست شوند گرمتر ازمربای با شکر  درست شده میباشند.
گوشت گاو ،گوشت گوساله ،فست فود (کالباس، سوسیس،سس سفید وقرمز ،همبرگر و...)،قهوه، کاکائو، نسکافه ،عدس، بادمجان، ادویه جات (زیاد و تند)، هله هوله (پفک، چیپس، کرانچی، شکلات).نکته : مرباها از طبع خود میوه گرمترند و اگر با عسل درست شوند گرمتر ازمربای با شکر  درست شده میباشند.
لاک ناخن را با مواد اولیه بسیار ساده می‌توانید در خانه درست کرده و از اینکه زیبایی دستانتان با ساخته خودتان تکمیل می‌شود لذت ببرید، برای درست کردن لاک ناخن در منزل کافیست کمی خلاقیت و حوصله به خرج دهید و با روشی که در این مطلب خواهیم گفت: برای زیباتر شدن ناخن هایتان خود زحمت بکشید تا با یک لاک ساخته شده توسط خودتان دستانتان را زیباتر کنید و از اینکه رنگ لاک مورد پسند خود را در دسترس دارید لذت ببرید.
ادامه مطلب
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
طرز تهیه “چلو ساده” آبکشی
تهیه “چلو ساده” در کنار انواع خوراک ها و خورش ها غذای شما را تکمیل و مزه غذا را بهتر و پر بار تر می کند.
درست کردن ساده برنج ( برنج آبکش )
چلو ساده آبکشی از جمله دستوراتی می باشد که نیاز به تبهر بالایی ندارد اما جا افتادن آن و جلوگیری از خمیر شدن آن نیازمند رعایت یک سری نکات از یک دستور تهیه اصولی می باشد.
مواد لازم چلو ساده آبکشی :
برنج : 1 کیلو گرم
روغن : 150 گرم
ماست :(در صورت دلخواه برای ته دیگ) نصف لیوان

چلو ساده
اد
فرض کنید میخواهیم یک کیک تولد عالی درست کنیم، اگر بتوانیم یک کیک ساده و اسفنجی را خوب بپزیم، تقریبا نصفه بیشتر راه را رفته ایم. کلا پایه اکثر کیک هایی که حرفه ای درست و تزیین شده اند، یک کیک ساده اسفنجی است. شاید تکراری باشد ولی دوباره طرز تهیه آن را مرور می‌کنیم.
ادامه مطلب
نان بربری را به راحتی در خانه درست کنید + دستور تهیه
نان بربری برای برخی از خانواده ها جزو اصلی ترین پایه های صبحانه هر روز می باشد که واقعا مصرف این نان خوشمزه و مقوی در کنار صبحانه هم از انرژی زیادی برخوردار است
و  هم می تواند شما را تا نزدیک به وعده ناهار سیر نگه دارد.
مواد مورد نیاز برای درست کردن بربری خانگی
درست کردن نان بربری در خانه 

ادامه مطلب
طرز تهیه “کتلت ساده” به همراه گوشت
با این مقدار مواد برای 3 تا 4 نفر می توانید کتلت درست کنید. درست کردن این کتلت مدت 40 دقیقه زمان می برد.
مواد لازم برای درست کردن کتلت ساده :
گوشت چرخ کرده : 250 گرم
سیب زمینی آب پز : 250 گرم ( 2 عدد متوسط)
پیاز : 1 عدد کوچک
تخم مرغ : 1 عدد بزرگ
آرد سوخاری : ¾لیوان
زرد چوبه :⅕قاشق چایخوری
روغن مایع : برای سرخ کردن
نمک و فلفل سیاه :به مقدار لازم

کتلت
ادامه مطلب
دیروز بعد از فکر کنم دو هفته از خونه رفتم بیرون. یه کار مهم داشتم و خب یه سری چیزا می خواستم.
هر کی منو از نزدیک میشناسه میدونه چقدر عاشق خوراکی و خرید کردن براش هستم. اما یه مدته که خرید خوراکی های فانتزی تر رو حذف کردم.
دیروز یادم افتاد که دلم ذرت مکزیکی می خواسته. گفتم وسایلش رو بگیرم تا ورژن سالم ترش رو توی خونه درست کنم.
هر کی هم دوباره منو میشناسه میدونه من به صورت عادی یه سری خوراکی ها رو اصلا نمیذاشتم از یخچال کم بشه. مثل قارچ و پنیر پیتزا
مواد لازم برای درست کردن سالاد اندونزی

سیب زمینی 500گرم
گوجه فرنگی 2عدد متوسط
نخود فرنگی پخته 200 گرم
کالباس 300 گرم
خیار شور 300 گرم
سس مایونز به مقدار لازم
گل کلم پخته شده 300 گرم
هویج پخته شده 200 گرم

روش درست کردن و طرز تهیه سالاد اندونزی
مرحله اول :ابتدا سیب زمینی ها و هویج را بپزید و خرد کنید.
مرحله دوم :کالباس ، گوجه فرنگی ها ، خیارشور و گل کلم پخته را خرد کنید.
مرحله سوم : همه مواد را باهم مخلوط کنید.
مرحله چهارم : بعد از مخلوط کردن مواد، سا
خانه هوشمند چیست؟ویکی پدیا، درباره اینکه خانه هوشمند چیست و اتوماسیون خانگی یعنی چه، اینطور می نویسد که:
«خانه هوشمند یک فناوری نوظهور و در حال گسترش است. خانه هوشمند در پایین‌ترین سطح خود می‌تواند به همهٔ خدماتی اشاره داشته باشد که بدون دخالت صاحب‌خانه عملی را در محیط خانه اجرا می‌کنند»
چیزی متوجه شدید؟!بله، قرارمان سرجای خودش باقی ست. قرار است به زبان ساده با شما درباره هوشمند سازی صحبت کنیم و بگوییم که خانه هوشمند چیست ؟
پس بی خیال وی
نان اتمی ترکیه: این نان را در صبحانه یا برای عصرانه سرو می‌کنیم  و مواد بسیار زیادی دارد درست کردنش در مجموع ده دقیقه طول می‌کشد که پنج دقیقه آماده‌سازی و پنج دقیقه هم مدت‌زمان پخت است و برای یک نفر کافی است میزان مواد لازم را نسبت به اندازه نانی که استفاده می‌کنید می‌توانید کم و زیاد کنید
مواد لازم برای تهیه نان اتمی ترکیه :
نان باگت نصف عدد
تخم مرغ ۲ عدد
سوسیس ۱۰ حلقه
پنیر پیتزا ۸ ورق
کالباس ۶ ورق
کره۱ قاشق غذا خوری
آموزش کامل و ساده پخت “نان بربری” در منزل:
“نان بربری” از جمله نانهایی است که میان ما ایرانیها طرفدار زیادی دارد و بخصوص به همراه پنیر تبریز یک صبحانه جانانه خواهد شد.
نان بربری را به راحتی در خانه درست کنید
نان بربری برای برخی از خانواده ها جزو اصلی ترین پایه های صبحانه هر روز می باشد که واقعا مصرف این نان خوشمزه و مقوی در کنار صبحانه هم از انرژی زیادی برخوردار است

مواد مورد نیاز

نکاتی طلائی در درست کردن ژله به بهترین نحو ممکن
ژله یک دسر خوشمزه است که طرز تهیه ساده ای دارد و تقریبا همه افراد حداقل برای یک بار تجربه درست کردن ژله را دارند. ژله ها دارای طعم ها و روش تهیه و ظاهرمتفاوت هستند. برای اینکه بتوانید ژله ای زیباتر، خوش طعم تر و حرفه ای تر درست کنید باید قلق های خاص و فوت و فن های درست کردن ژله را بیاموزید . در این بخش از نمناک به نکات مهم تهیه ژله در خانه اشاره می کنیم.
آموزش تهیه ژله در خانه و علت نبستن ژله

ادا

طرزتهیه پیتزای خانگی بدون فر
پیتزا پختن در خانه لطفی دارد که شاید پیتزا خوردن بیرون از خانه نتواند به پای آن برسد. خصوصاً که در خانه مطمئنید از مواد مرغوب استفاده‌ می‌‌کنید و غذای سالمی برای خانواده‌تان تهیه خواهید کرد. اما پخت پیتزا به دلیل نیاز داشتن به فر ممکن است برای همه ساده نباشد. در این بخش  آسمونی شیوه پخت این غذا روی اجاق گاز را به شما آموزش‌ می‌‌دهیم.
مواد لازم برای تهیه خمیر پیتزای خانگی بدون فر :
آرد 3 پیمانهماست یک پیمان
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
سالاد روسیمواد لازم برای تهیه سالاد روسینخود فرنگی ۱ لیوانذرت ۱ لیوان سیب زمینی ۳ عدد متوسطهویج ۴ عدد متوسطپیازچه مقداریشوید تازه مقداری خیار شور ۵ عدد متوسطژامبون یا کالباس ۴۰۰ گرم سس مایونز ۳ قاشق غذاخوریابتدا سیب زمینی٬ هویج  رو میپزیم. دقت داشته باشین که هر کدوم از این ها باید جدا گانه پخته بشن. معمولا من سیب زمینی ها رو پوست میکنم و مکعبی خرد میکنم با مقداری نمک داخل دستگاه بخار پز میپزم که طعم بهتری میگیره.همه مواد رو خرد میکنیم. به
دونالدبعدازخوردن یک ورق کالباس روبه جان بولتون کردوگفت:جانی جون ازمن یادمیگرفتی یخچالت راپرازکالاهای اساسی میکردی این ورق کالباس کجای معده رامیگیره.
جان بولتون کلمه جانی رامترادف باقاتل زنجیره ای میدانست.جان بولتون گفت قبله عالم درایالات متحده ودنیاشماهستیدتاشماهستیدیخچال راچراپرکنم شماهمواره روزی رسان عالم هستید.این چاپلوسی ازایی ابدی داشت همان حقوق نجومی پشت پرده ازاینجادرکاخ سفیدرقمش مشخص میشد.
دونالدگفت:حساب های بانکیت راشار
     باشه بابا شما Time, ما خانواده ی سبز. شما رولکس الماس نشان، ما گاز روی مچ دست. شما علامه جعفری، ما پسرِ آهنگران.  شما مجموعه ی هری پاتر با کاور و جلد سخت، ما بیشعوری. شما گوشت سر دست گوسفندی، ما کالباس ۲۰%. شما ‌شهاب سنگ، ما سنگِ کلیه. شما خاله وسطی، ما زنِ دایی کوچیکه. شما تاوانکس ۵۰۰، ما عسل توی شکم شلغم. شما شب یلدا، ما صبح ۱۴ فروردین. اصلا شما همه چی، ما هر چی که شما بفرمایید.
خوراک سرای بخشی زاده
عرضه کننده انواع ساندویج سرد و گرم 
فلافل/ سمبوسه/کالباس/بانی/چیزبرگر/بندری/ هبرگر/مرغ برگرو...
انواع نوشیدنی   دوغ محلی               با بهترین کیفیت        قیمت عالی
آدرس صالح شهر جنب دکتر شهرام شیرخانی

تبلیغات صالح شهر                                                            علیرضا بساک
1. با پدرم میگویم نکند کرونا بگیریم و خانوادگی به رحمت ازلی نایل بشویم. با ریشخند میگوید: بادمجان بم آفت نداره!
2.این روزها دارم خانه تکانی میکنم. این سر و آن سر خانه را گرفته ام و محکم میتکانم. من باید این وسواسم به خانه را کم کنم و قرار بگذارم که دیگر وقتم را برای این کارها تلف نکنم. صرفا نظافت! نه خانه تکانی! اینکه سالی چندبار ذهنم را واقعا درگیر و کلافه این اتاق و زندگی میکنم یک نوع وسواس است فکر کنم!
3. فهمیدم از بس دارم وقت صرف این میکنم که قفسه
از خرید برگشته ام
در کوچه با نایلون های زیادی که حاصل ساعت ها گشتن در پاساژها هستند دارم به خانه بر میگردم
درست زمانیکه احساس رضایت از زندگی دارم در کوچه و از پشت سر بهم شلیک می کنن تق
مغز استخوانم می سوزد و حرکت چیز گرمی را در بدنم حس می کنم
خون و خون و خون جاری می شود
کلید خانه در دستم بود
قبل از اینکه به خانه برسم
کارم را ساخته بودند
می خواستم تلاش کنم خود را به خانه برسانم
ىلی زمانیکه به خاطر اوردم در خانه کسی منتظرم نیست
در سکوت خود مردم
سال
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
انواع غذا های پر تنوع هستند که شما می توانید آن ها را برای مهمانی های
خود تهیه کنید اسنک را می توان با روش های مختلفی تهیه کرد . در این مطلب
از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه اسنک با مرغ و کالباس و گوشت با ساندویچ ساز و ماهیتابه در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
مواد لازم برای طرز تهیه اسنک گوشت
گوشت گوساله پخته و ریش ریش شده: ۲۵۰ گرم
سس مایونز: ۱ قاشق سوپخوری
سس فلفل تند: ۱ قا
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه اسنک با مرغ و کالباس و گوشت با ساندویچ ساز و ماهیتابه در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
مامان و بابا تمام این سالا یه کاری کردن که وقتی نیستن,برادرام مث قحطی زده ها شروع میکنن به پختن غذاهای جدید و خلاقانه و چرب و پرادویه تا عقده ی تمام غذاهای رژیمی و بی مزه ی بیمارستانی و هویجی این سالهای مامانو دربیارن.
اون یکی که با خروج مامان 20 کیلو کالباس و سوسیس تو یخچال پر میکنه و روزی 20 وعده,صبح و شب و کله سحر و بوق سگ بوی روغن راه می اندازه تا عقده هاشو وا کنه...
من؟ هنوزم که هنوزه جلو مغازه ها وایمیسم و جبران تمام اردوهایی که بچه ها چیس و پف
آخرِ خیابانِ آخرین خیابان
آخرین خانه
آخرین دو اتاق ساده
آخرین روشنایی که از شهر به چشم میخورد
آخرین روزهای خوب و
آخرین دوستی ساده که به جا مانده بود
اولین فرار از دنیای کودکانه
اولین حرف های عاشقانه
اولین باران دوتایی
اولین شب های رویایی
اولین غروب دلگیر
اولین روزهایی که شدیم پیر...
دکور خانه ای که بهم ریخته نشد تا همیشه یادآور خاطرات روزهایی باشد که آخرین نفس های زندگیمان را میکشیدیم
و امروز
دلتنگ همان هوای صاف شدم
هوای صاف دم غروب نارنج
آموزش کامل و ساده پخت “نان بربری” در منزل
“نان بربری” از جمله نانهایی است که میان ما ایرانیها طرفدار زیادی دارد و بخصوص به همراه پنیر تبریز یک صبحانه جانانه خواهد شد.
نان بربری را به راحتی در خانه درست کنید
نان بربری برای برخی از خانواده ها جزو اصلی ترین پایه های صبحانه هر روز می باشد که واقعا مصرف این نان خوشمزه و مقوی در کنار صبحانه هم از انرژی زیادی برخوردار است
مواد مورد نیاز بر
دستور پخت شله زرد نذری برای 10 نفر در منزل
شله زرد از دسرهای سنتی و خوشمزه ای است که درست کردن آن بسیار ساده و آسان است. به شرطی که فوت و فن آن را بلد باشید. شله زرد اصالت ایرانی دارد و تقریبا در بین همه ایرانیان بسیار معروف و پرطرفدار است.

ادامه مطلب
و من بعد از دو سه روز کار تقریبا زیاد، امروز کمی سرگیجه دارم. کارم کلی دارما، اما خب نمیشه حالشو ندارم و باید دراز بکشم. شاید یه ذره کتاب فلسفه رو بخونم. واسه دانشگاه هم کار دارم اما نمیتونم انجام بدم ، از شیوا خواستم تکمیل کنه اونایی که من درست کرده بودم رو. راستی ترتیب بدنی هم اخرین جلسه اس بود امروز و امتحان تئوری خیلیییی راحت. کلا واقعا تربیت بدنی خوب گذشت و زود. خداروشکر :)
ناخنامو نگفتم درست کردم؟!! یاسی ساده و شاین زدم، طراحشون نبود. دیگه س
مک اند چیز یک خوراکی ساده و راحت است که ترکیبی از دو ماده ماکارونی و پنیر است که روی هم مک اند چیز گفته می‌شود. این ماده با پاستای ماکارونی و سس پنیری که بیشتر پنیر چدار است، درست می‌شود. این غذا را می‌توان با مواد دیگر همانند نان سوخاری، گوشت و سبزیجات هم درست کرد.برترین‌ها: مک اند چیز یک خوراکی ساده و راحت است که ترکیبی از دو ماده ماکارونی و پنیر است که روی هم مک اند چیز گفته می‌شود. این ماده با پاستای ماکارونی و سس پنیری که بیشتر پنیر چدار
 یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با تنابی گردن قوچ را به دم خرش بست و حرکت کردبین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دم خر بستند و قوچ را بردندخر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود بعد از چند متر یکی از دزدان جلوی مرد روستایی را گرفت و گفت : چرا زنگوله به دم خر بستی کدام عاقل این کار را میکندروستایی ساده پیاده شد دید ان مرد درست می گوید گفت : من زنگوله را به گردن قوچ بسته بودمدز
آموزش خانه تکانی از نوع کامپیوتری 
کامپیوترها
هم مانند خانه ها هر چند وقت یکبار به مرتب سازی و رسیدگی احتیاج دارند و
شما می توانید با استفاده از راهکارهای زیر ان را انجام دهید. هیچ چیز
بیشتر از یک کامپیوتر کند نمی‌تواند در کارهای روزمره اختلال ایجاد کند.
گاهی تنها راه چاره خرید یک کامپیوتر جدید است؛ اما در اغلب موارد با چند
اقدام ساده می‌توان سرعت کامپیوتر را افزایش داد.در ادامه ۱۰ راهکار ساده
برای افزایش سرعت کامپیوتر ارایه می‌کنیم.
سلام
 ام روز ظحر بعد از ابنکه ناحار خوشمزه ی مامان صادات را با پدر ومادرم وبا دوتا از برادر هایم خوردم    من امروز یک غذای خوشمزه خوردم ما کارانی  بود امروز مادرم توی غذا شاهکار کرده بود  چون مادرم  امرو ز دو نوع غذا درست کرده بود  یک ماکارانی ساده ویکنوع کوکو ماکارانی درست کرده بود  ومن از هر دوی آن ها خوردم  وهر دوی
آن هارا دو ست داشتم بعد از غذا پدرم لباس های  کاری اش  راپوشید  وبا ما شین از خانه رفت بی رون  ومن با دو تا برادر هایم  نشستم و
گمانم گربه‌ها موجودات زرنگی هستند. صبح تا شب بدون آن که خدمتی به ما بکنند، روی مبل، کف خانه، روی کابینت و هرجای دیگر که دلشان بخواهد، دراز می‌کشند. نه مثل سگ‌ها بلدند پارس کنند و مراقبتان باشند، نه مثل طوطی حرف می‌زنند و نه حتی مانند قناری صدای خوبی دارند. احتمالا شب ها که می‌خوابیم، از توی سبد گرم و نرمی که برایشان درست کرده‌ایم بیرون می‌آیند، پالتوی گرانقیمتی که برایشان خریده‌ایم را به تن می‌کنند و از خانه بیرون می‌روند. مقابل یک سا
آدم های ساده را دوست دارمهمان ها که بدی هیچکس را باور ندارندهمان ها که برای همه لبخند دارندهمان ها که همیشه هستند،برای همه هستندآدم های ساده راباید مثل یک تابلوی نقاشیساعتها تماشا کردعمرشان کوتاه استبسکه هر که از راه می رسدیا ازشان سوء استفاده میکند یازمینشان میزندیا درس ساده نبودن بهشان میدهدآدم های ساده را دوست دارمبوی ناب "آدم" میدهندساده که میشویهمه چیز خوب استخودتغمتمشکلتغصه اتهوای شهرتآدم های اطرافتحتی دشمنتیک آدم ساده که باشیبر
سایه ی تو بر سر ما سقف این کاشانه می شدخانه تنها با صدای خنده ی تو خانه می شد
شور و شوق بچگی لنگ صدای قفل در بودخانه با پیچیدن عطر تنت دیوانه می شد
یک بغل احساس بودی ساده و بی شیله پیلهتوی آغوش تو آدم یک شبه پروانه می شد
بی گمان حجم حضورت بیشتر از یک نفر بودبی تو این خانه وگرنه این قدر تنها نمی شد
پشت ما همواره مثل کوه بودی، کاش امشبسنگ قبر تو برای بغض هامان شانه می شد
#علی_اصغر_طلوعیدی ۹۸
۱: غزل رو به عشق پدر بزرگم «حاج ولی» نوشتم.
۲: اگر زحمتی نیست

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

نیروهای جهاد، سریع خاکبرداری را شروع کردند ... به نوبت خانه های مردم را می ساختند. مردم هم کمکشان می کردند و برایشان غذا می پختند. تا وقتی خانه ها درست شود، با چوب و شیروانی برای خودمان کپر درست کردیم. حتی داخلش را گِل و گچ کردم و خوشگل شد. 

یک روز آمدند  گفتند امروز نوبت شماست تا خانه تان را بسازند و بعد کاغذ و خودکار دستشان گرفتند و گفتند: اینجا خانه علیمردان حدادی است، دلم پر از شادی شد. خانه ها را با سنگ و چوب و تخته بالا آوردند. هر روز برایشا
کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به شما آموزش دهم که با انجامشان می توانید زندگی را برای خود ساده تر کنید.
۱- چگونه سوپی که شور شده را نجات دهیم؟ 

ادامه مطلب
احساس سرگردانی دارم احساس میکنم تمام دنیا دور سرم میچرخد و من وسط یک سیاهچاله ی بزرگ گیر کردم و هی از درون مرا میکشد احساس میکنم هیج کدام از این حرف ها معنی ندارد یک مشت کلمه ی پوچ است .
دو دقیقه پیش باران میبارید دلم میخواهد بدانم کسی در اسمان کار نیمه وقت نمیخواهد ؟ مثلا میتوانم بالای سر فرشته هایی که دارند برای مومنان خانه میسازند به ایستم یا میتوانم برای دیزاین کردن کتابخانه ها کمکشان کنم یا مثلا بشینیم باهم بنده های خطا کار را از گناهکار
یکی از بهترین روش ها برای داشتن غذای سالم و خوشمزه در خانه، تهیه سوسی و کالباس های خانگی است تا هم از کیفیت و سلامت مواد مطمئن باشید و هم این غذا های سالم را با ارزان ترین قیمت تمام شده تهیه نمایید.

برای تولید سوسیس، کالباس و ژامبون در خانه نیاز به دستگاه و ابزار می باشد و البته لازم نیست که حتما اید دستگاهها گران قیمت باشند. در این جا دو مدل بسیار کار آمد و البته دارای قیمت ازران را به شما معرفی می نماییم.

برای مشاهده اطلاعات کامل هر محصول
                                             روش درست کردن کته ساده
مواد لازم :برای 6 نفر
برنج:6 پیمانه/نمک:به میزان لارم/روغن:2قاشق غذاخوری/اب:6 پیمانه
طرز تهیه:ابتدا برنج را می شوییم و به مدت 1 الی 2 ساعت می گذاریم تا خیس بخورد.
سپس اب برنج را خالی می کنیم و برنج خیس شده را درون ظرف مناسب می ریزیم
و شش پیمانه اب،نمک و روغن را به ان می افزاییم،مواد را خوب به هم می زنیم و روی
حرارت قرار می دهیم تا خوب پخته شود.وقتی اب برنج تمام شد،شعله گاز را کم می کنیم
و روی
خانمی شوهرش را به مطب دکتر برد. بعد از معاینه، دکتر، خانم را به طرفی برد و گفت: اگر شما این کارها را انجام ندهید، به طور حتم شوهرتان خواهد مرد. اول هر صبح، برایش یک صبحانه ی مقوی درست کنید و با روحیه ی خوب او را به سرکار بفرستید. دوم اینکه هنگام ناهار، غذای مغذی و گرم درست کنید و قبل از اینکه به سرکار برود او را در یک محیط خوب مورد توجه قرار بدهید. سوم اینکه برای شام، یک غذای خوب و مخصوص درست کنید و او در کارهای خانه کمک نکند. در خانه، شوهر از همسرش
یعنی در این دنیا کسی وجود دارد که عادات غذایی‌اش شبیه من باشد؟
سوسیس و کالباس و نوشابه دوست نداشته باشد، لب به پیاز نزند و از تک‌تک غذاها آن را جدا کند، عاشق سیر خام باشد ولی از سیر پخته حالش به هم بخورد، نخودفرنگی و فلفل دلمه‌ی پخته دوست نداشته باشد اما عوضش عاشق گل‌کلم و کلم‌بروکلی پخته‌شده باشد،چیپس معمولی* و پفک و پنیر پیتزا را به خاطر چربی‌اش نتواند تحمل کند اما به کله‌پاچه عشق بورزد و از سیرابی هم به شدت استقبال کند، و در آخر هر وقت
پیتزای خانگی به سبک رستورانی
بیشتر شما دوست دارید که در خانه یک پیتزای خونگی خوشمزه درست کنید اما شاید نتوانید که پیتزا مخصوص را دقیقا با طعم و مزه رستورانی در بیاورید و باید بگوییم که سرآشپز های ماهر از یک سری طرفندهای خاصی در پخت پیتزای مخصوص رستورانی استفاده می کنند و ما اینجا هستیم که با این دستور پخت پیتزای مخصوص، شما را از این ترفندهای خوشمزه و جذاب با خبر کنیم پس ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.
شاید با خود بپرسید که سرآشپز های م

غذاهای آماده یا فست فودها (fast food) حالا جزء لاینفک برنامه غذایی روزانه اغلب ما شده اند. غذاهایی که دیگر احتیاج نیست چند ساعت در آشپزخانه وقت گذاشت و آنها را تهیه کرد. شاید به اندازه نصف وقتی که برای خوردن چنین غذاهایی صرف می کنیم، برای تهیه و پختشان زمان نگذاریم، انواع فست فودها که در رستوران، اغذیه فروشی ها و … با رنگ و لعاب مشتری پسند برای یک وعده ی غذایی یا بیشتر در روز برای آنهایی که حتی وقت ندارند سرشان را بخارانند، تهیه و روی میز آد
مواد لازم سوسیس برگر:1/2 پیاز قرمز ، نازک خرد شده 80 گرم1/2 فلفل سبز ، نوارهای برش داده شده 80 گرم3 کالباس ایتالیایی 220 گرم1 قاشق غذاخوری روغن زیتون 15 میلی لیتر1/2 قاشق غذاخوری تخم رازیانه 1 گرم1 نمک نمک [اختیاری] 0.2 گرمفلفل دلمه ای برای طعم دادن [اختیاری]2 نان همبرگر 100 گرم1 بوکلونسینی / موزارلا تازه ، قطعه 55 گرمقبل از اینکه تو شروع کنیاین همبرگرها را می توان یا در یک قابلمه روی اجاق گاز یا با استفاده از یک کوره در فضای باز طبخ کرد.
طرز تهیه سوسیس برگر:سب
آموزش درست کردن ماکارونی ساده اما خوشمزه
مواد مورد نیاز برای درست کردن ماکارونی
ماکارونی هر مدل :1 بسته
گوشت چرخ کرده :  نیم کیلو
پیاز سرخ کرده:1 فنجان
رب گوجه فرنگی:2 قاشق غذاخوری
آبلیمو :  نصف استکان
زعفران :1 قاشق چایخوری
نمک و فلفل :به میزان کافی
روغن :به میزان لازم

طرز تهیه ماکارونی ساده و لذیذ
ابتدا تابه ای را روی حرارت ملایم قرار دهید و داخل آن کمی روغن بریزید تا داغ شود. سپس گوشت چرخ کرده را به همراه پیاز سرخ شده داخل روغن تفت دهید ت
یکی از بهترین روش ها برای داشتن غذای سالم و خوشمزه در خانه، تهیه سوسی و کالباس های خانگی است تا هم از کیفیت و سلامت مواد مطمئن باشید و هم این غذا های سالم را با ارزان ترین قیمت تمام شده تهیه نمایید.

برای تولید سوسیس، کالباس و ژامبون در خانه نیاز به دستگاه و ابزار می باشد و البته لازم نیست که حتما اید دستگاهها گران قیمت باشند. در این جا دو مدل بسیار کار آمد و البته دارای قیمت ازران را به شما معرفی می نماییم.

برای مشاهده اطلاعات کامل هر محصول
لاک زدن روی ناخن به مهارت کافی نیاز دارد. هرچند که لاک زدن توسط یک سالن آرایشی مانیکور، توصیه بهتری است؛ اما خودتان نیز می‌توانید با کمی دقت، لاک‌های مورد علاقه خودتان را روی ناخن‌هایتان امتحان کنید. اگر این کار را به صورت حرفه‌ای و ماهرانه‌ای انجام دهید، لاک تا یک هفته روی ناخن دوام دارد.چه چیز‌هایی نیاز دارید؟
ادامه مطلب

ممکن است درست کردن پیتزا در خانه کار سخت و زمان‌بری به نظر برسد، اما مطمئن باشید که وقتی نتیجه نهایی را ببینید و بچشید، متوجه می‌شوید که ارزشش را داشته است!
مواد لازم
1 قاشق غذاخوری روغن زیتون
2 قاشق چایخوری سیر خرد شده
¼ فنجان پیاز سرخ شده
½ قاشق چایخوری ریحان خشک
450 گرم گوجه فرنگی خرد شده
¼ قاشق چایخوری نمک
¼ قاشق چایخوری فلفل سیاه
مواد اولیه مخلفات روی پیتزا 
250 گرم پنیر موزارلا
100 گرم کالباس پپرونی
110 گرم سوسیس بزرگ
1 عدد فلفل
مسخره تر از آنچه ک پیمودیم، آینده ی تباهی ـست ک بدان دل می بندیم. ک ساده تر باشد، خانه ای چ بسا بسیار دور، از این زندگی و نقاب هامان را برداریم، ک خود باشیم. و برای کشاندن این تن خسته و صورت خیس و اخم های بی اتماممان، نیازی نباشد برای پاسخ به سئوال های این هم خون های مهربان اجباری. باید ک گاهی شمرد ترک های دیوار را، از روی دیوانگی. اتاق کوچکی باشد برای قدم زدن های تکراری، برای پرورش فکری زیبا درون ذهن و بسط دادنش تو دنیایی ساده و انتزاعی، و سرشار
پیتزا معمولا در دسته فست فود‌ها یا غذاهای سریع قرار دارد. اما کمتر پیش می‌آید که این غذای به ظاهر سریع را بتوانیم زود و راحت آماده کنیم. درست کردن خمیر پیتزا، آماده کردن فر، تهیه مواد روی خمیر و ... گاهی زمانی بیش از درست کردن یک خورشت ایرانی به خودش اختصاص می‌دهد.
برای کوتاه کردن پروسه تولید پیتزا و خوردنش به عنوان یک غذای ساده برای شام اولین نکته‌ای که به ذهن خیلی‌ها می‌آید استفاده از ماکروفر است. اما این کار هم چندان ساده نیست. چون درست ک

مواد مورد نیاز برای درست کردن ماکارونی

ادامه مطلب
طرز تهیه انواع خمیر پیتزا و سس پیتزا
خمیر پیتزا و سس پیتزا درست نمودنش برای برخی از افراد کمی سخت می باشد ولی اگر دستور تهیه اش را یاد بگیرید بسیار ساده و راحت است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر طرز تهیه انواع خمیر پیتزا و سس پیتزا  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سماتک: اگر میخواهید در خانه پیتزای خانگی و خوشمزه درست کنید، این روش ها را برای تهیه خمیر و سس پیتزا به کار ببرید.

ادامه مطلب
مواد مورد نیاز برای درست کردن ماکارونی

ادامه مطلب
می‌توان گفت بیشتر افراد علاقه‌ی خاصی به خوردن پیتزا دارند اما برخی افراد به دلیل مصرف فست فودها، سوسیس و کالباس از خوردن این خوراکی خوشمزه امتناع می‌کنند. اما اگر پیتزا را به سبک خانگی بپزید مطمئناً بیشتر عاشق این غذا می‌شوید و برای خوردن دوباره‌ی آن لحظه‌شماری می‌کنید و همچنین زمانی که در خانه پخته شود بسیار مفیدتر می‌باشد.
تهیه‌ی خمیر پیتزا از اصلی‌ترین اصولی است که در طعم پیتزا تأثیر می‌گذارد و باید برای تهیه‌ی آن نکاتی را رعایت
مثلا دیگه از هیچ کس ننویسم و احساساتم رو خاک کنم و بی توجه بهشون باشم.
شاید یه نوعی از مبارزه باشه.مبارزه با هر چیزی!
یا مثلا دیگه با زبونم از پشت به دندون هام فشار نیارم
یا بیخیال باشم نسبت به درد توی استخون هام
یا اینکه کالباس توی ساندویچ هامو درنیارم!
یا بیشتر درگیر زندگی خودم بشم.غرق بشم توی خودم.
بیشتر دنیای خودمو دوست داشته باشم و بیشتر برای خودم باشم.
یا بیشتر برای "خودم" وقت بذارم این دفعه.
شهر تبریز به واسطه رشادت های آزاد مردانی همچون ستارخان و علی مسیو در دوران انقلاب مشروطه نقش برجسته ای در تاریخ معاصر ایران دارد، به همین خاطر بازدید از خانه های باقی مانده از مشروطه خواهان که روزگاری محل تشکیل جلسات و ستاد جنگ بوده برای ما یاداوری میکند که این شهر بزرگ چه تاریخی را پشت سر گذاشته است.
خانه های تاریخی تبریز
موزه قاجار (خانه امیر نظام)
خانه تاریخی ستارخانموزه علی مسیوخانه بهنام (خانه قدکی)خانه مشروطه تبریزخانه حیدر زاده تبری
روش های مراقبت از پوست در خانه

فقط به این دلیل که محبوب نیست به معنای کار کردن نیستهنگامی که روی پوست خود کار می کنید ، احتمالاً محبوب ترین و بهترین نتیجه پیشنهادی را که برای حل مسئله خاص پوست شما وجود دارد ، مانند درمان اسید سالیسیلیک برای آکنه یا سرم ویتامین C برای لکه بینی ، دنبال می کنید.
از همه گذشته ، چه چیزی برای صدها کار باید برای شما کار کند ... درست است؟ اگر فقط تغییر شکل پوست ساده بود.
وقتی با یک محصول مراقبت از پوست مواجه هستید که مش
کم‌تر کسی را می‌شود پیدا کرد که لواشک دوست نداشته باشد و انواع برند لواشک‌های موجود در بازار را امتحان نکرده باشد. از لواشک‌های خانگی گرفته تا لواشک‌های بازاری. تنقلاتی که هرجا هوس خوردن آن را داشته باشیم به راحتی می‌توانیم آن را تهیه کنیم. طعم لواشک‌های خانگی اما هیچ‌وقت به پای دیگر لواشک‌ها نمی‌رسد. طعی که از دوران کودکی‌مان زیر دندان مانده و تصویر سینی‌های گرد در بالا پشت بام خانه‌ها و ناخونک‌زدن به آن از ذهنمان پاک نمی‌شود. لوا

با آلبوم عکس دیواری می توانید همه خاطرات قشنگ خود را جلوی چشم قرار دهید لذت ببربد. در اینجا روش درست کردن دو مدل آلبوم خاطرات دیواری مدل حلقه و ریسه ای یاد داده شده است. شما هم به راحتی می توانید این آلبوم ها را در خانه درست کنید.
ادامه مطلب
دلت ویلا می خواهد کنار دریا می خواهد، دلت ماشین شاسی بلند می خواهد، سفر خارج، انگشتری با جواهر چند قیراطی می خواهد، دلت دانشگاه فلان، کار آن چنان، خانه بهمان می خواهد، دلت می خواهد وقتی از مدرسه به خانه رسیده ای مامان خانمت غذای مورد علاقه ات را پخته باشد، دلت کوله گلگلی می خواهد، یا بند کفشی می خواهد که بتوانی با رنگ روسری یا دکمه لباست ست کنی، دلت خوابی شیرین می خواهد، دلت کمی آرامش، یا تا همیشه سلامتی می خواهد، اصلا دلت چیزهای خیلی خیل
رای همه اجاره نشین‌ها اتفاق افتاده است که به بازدید ملکی رفته و زندگی خود را درآن تصور کرد‌ه‌اند؛ آن هم بعد از روزها به دنبال خانه مناسب گشتن و رزرو بازدید، آنهم برای بازدید از خانه‌های مختلف. بعد بلافاصله جملاتی از مشاور املاک می‌شنوند که با این قیمت و ویژگی‌ها نمی‌توانند خانه دیگری پیدا کنند. بنابراین افراد عزم خود را جزم می‌کنند که بلافاصله قرارداد ببندند اما باید کمی صبر کنند. تصمیم عجولانه برای اجاره آپارتمان اصلا درست نیست و با
در صورتی که نیاز به انواع مختلف ماشین آلات صنعتی در برندهای مختلف ایرانی و خارجی دارید با مراجعه به سایت WWW.BORESHSA.COM میتوانید از اطلاعات کاملی که در سایت قرار دارد استفاده نمایید و انتخاب مناسبی جهت خرید دستگاه مورد نظرتان داشته باشید .
بخشی از ماشین آلات موجود در سایت عبارت اند از :
اسلایسر Bs300
اسلایسر Bs500
اسلایسر فاما
اسلایسر ایرانی
اسلایسر هالد RG100
اسلایسر هالد RG200
اسلایسر هالد RG250
اسلایسر هالد RG350
  اسلایسر هالد RG400
اسلایسرCETV مینروا
اسلا
طرز  تهییه ی پیتزا ی مخلوط
پیتزا مخلوط
پیتزا مخلوط یکی از انواع پیتزاهای معروف و پرطرفدار در جهان است. همانطور که می دانید پیتزا یک غذای ایتالیایی است و جالب است بدانید پیتزا مخلوط تقریبا در هر کشوری با مواد متفاوتی تهیه می شود. مواد اصلی پیتزا مخلوط کالباس ، سس کچاپ و پنیر پیتزا هستند.
در این دستور ما از مخلوط گوشت چرخ کرده و کالباس استفاده کرده ایم که طعم بی نظیری به پیتز مخلوط می دهد. شما می توانید گوشت چرخ کرده را از دستور حذف کنید و یا ای
احساس سرگردانی دارم احساس میکنم تمام دنیا دور سرم میچرخد و من وسط یک سیاهچاله ی بزرگ گیر کردم و هی از درون مرا میکشد احساس میکنم هیج کدام از این حرف ها معنی ندارد یک مشت کلمه ی پوچ است .
دو دقیقه پیش باران میبارید دلم میخواهد بدانم کسی در اسمان کار نیمه وقت نمیخواهد ؟ مثلا میتوانم بالای سر فرشته هایی که دارند برای مومنان خانه میسازند به ایستم یا میتوانم برای دیزاین کردن کتابخانه ها کمکشان کنم یا مثلا بشینیم باهم بنده های خطا کار را از گناهکار
املت گوجه فرنگی از آن دسته غذاهای ساده و خوشمزه و بسیار محبوب ایرانی است که برای تمام وعده های غذا در طول شبانه روز مناسب و پرطرفدار است. بسیاری از افراد تصور می نمایند املت گوجه فرنگی یک غذای ساده و دم دستی است که مبتدی ترین افراد در امر آشپزی هم قادرند آن را عمل بیاورند اما واقعیت چیز دیگری است. اگر می خواهید یک املت گوجه فرنگی حرفه ای و خوشمزه با طعم املت های رستورانی و کافه های قدیمی و مشهور درست کنید باید فوت و فن های درست کردن املت حرفه ای
حدسم درست بود از اوّل، زن حال انتظار ندارد
مهمان نیاورید برایش؛ این خانه خانه‌دار ندارد
دیوار پیچ‌پیچ تخیّل، دیگر به گِل نشسته مخاطب!
حتا به قدر رنگ گُلی هم، از حرمتِ بهار ندارد
نه شاعرم نه زن نه اقلاً یک تن میان این‌همه تنها
اصلاً بدم می‌آید از این‌جا ـ این حس هم اعتبار ندارد ـ
باور نمی‌کنی به چه میزان، زشت است این عدالتِ ویران
از ری بگیر تا به شمیران، زن با کسی قرار ندارد
تند از کنار آینه رد شد، تا حس کند هنوز جوان است
زیرا که روبه‌روی و
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : با بالا رفتن سن و تضعیف سیستم ایمنی بدن، ریسک ابتلا به بیماری ها افزایش پیدا می کند. گرچه توصیه می شود سالی دو بار یک چکاپ کامل داشته باشید، اما تست های ساده ای هم هست که می توانید در خانه آن ها را انجام دهید و خیال خود را آسوده کنید. این تست ها فقط حدود سی ثانیه از شما زمان می گیرند و به شما کمک می کنند از سلامتی خود مطمئن شوید. در ادامه به چند تست ساده می پردازیم که به شما می گویند احتیاجی به مراجع
میتوان خیلی راحت خاطرات آدم های ساده را تغییر داد.
اگر چندبار زیر گوششان دروغی بخوانی و وانمود کنی که حقیقت همان است که تو میگویی، خاطراتشان را ( فقط به خاطر تو ) عوض می کنند، اشک هایشان را به دست فراموشی سپرده، رنج هایی که کشیده اند را به دست باد می سپارند و همان تصویری را در ذهنشان می سازند که تو میخواهی.
آدم های ساده را خیلی راحت می توان گول زد.
مایه اش یک زبان چرب و نرم است که خامشان کند و تا ابد مریدت شوند.
و چه قدر این آدم های ساده زیادند. آدم
کتابچه آشپزی
قیمت: 4500 تومان

آیا دوست دارید با غذاهای دیگر کشورها و دستور پخت آنها آشنا شوید؟دوست دارید غذاهای جدید رو هم امتحان کنید؟آیا تا بحال غذای کشورهای دیگر را در منزل خود درست کردید؟آیا دوست دارید یک منوی غذایی بین المللی داشته باشید؟..کتابچه آشپزی راهی بسوی داشتن یک منوی غذایی بین المللی برای شما علاقمندان به هنر آشپزیستدر کتابچه آشپزی شما با دستور پخت و مواد اولیه بیش از 50 نوع غذای لذیذ آشنا خواهید شد.در کتابچه آشپزی شما براحتی م
زن ها قلب خانه اند .. 
زن ها اگر شاد باشند قلب خانه می تپد ...
 زن ها اگر موهایشان را شکل دهند، اگر صورتشان را آرایش کنند، اگر لباسهای شاد بپوشند زندگی در خانه جریان پیدا می کند.
زن ها اگر کودک درونشان هنوز شیطنت کند، اگر شوخی کنند، بخندند، همه اهل خانه را به زندگی نوید می دهند.
اگر روزی زن خانه چشمهایش رنگ غم بدهد، حرفهایش بوی گلایه و کسالت بدهد، اگر ذره ای بی حوصله و ناامید به نظر برسد، تمام اهل خانه را به غم کشیده است.
آری زن بودن دشوار است، خدا
پشت مانتیتور آیفون که می دیدمش دلم پر از شوق میشد
چادر سفیدم برمیداشتم یا مانتو روسری مینداختم روی شانه و سرم و میدویدم به استقبال در راه پله ها...
به ندرت پیش می آمد در خانه منتظر باشم تا رسیدنش.
آدمها مگر چند ساعت از خانه دور می مانند. اما برگشتنش برگشتنِ "خانه" به "خانه" بود.
پیشنهادهایی برای انتخاب فرش مناسب با دکوراسیون

انتخاب فرش مناسب برای منزل یکی از عواملی است که در شیک و زیبا شدن خانه تاثیر گذار است . در انتخاب فرش برای منزل بهتر است با دقت عمل کنید و به نکات مهمی که در این مطلب توضیح می دهیم دقت کنید.
شاید آنقدر که مبلمان ، پرده و تابلوهای خانه برایتان مهم است ، فرش مهم نباشد اما فراموش نکنید که فرش نقش مهمی را در زیبایی دکوراسیون خانه به عهده دارد. هنگام انتخاب آن مراقب این اشتباهات رایج باشید.

فرش هایی
⁦✍️⁩چند نکته درباره معماری!
⁦✔️⁩در اسلام ساختن بناهای بلند ممنوع است و سبک معماری باید افقی باشد و نه عمودی.
⁦✔️⁩توالت باید در مکان دورتر از محل زندگی باشد؛خدا مخرج انسان را در پوشیده ترین نقطه بدن قرار داده پس محل دفع هم باید نقطه پنهانی باشد تا حیا و عفت میان خانواده محفوظ بماند.
⁦✔️⁩در معماری سابق ایرانی؛ در جلوی خانه ها محلی برای نشستن و معاشرت با همسایه ها وجود داشته است در حالی که اکنون در آپارتمان ها همسایه ها از هم بی خبر هست
نان بربری را به راحتی در خانه درست کنید
نان بربری برای برخی از خانواده ها جزو اصلی ترین پایه های صبحانه هر روز می باشد که واقعا مصرف این نان خوشمزه و مقوی در کنار صبحانه هم از انرژی زیادی برخوردار است و  هم می تواند شما را تا نزدیک به وعده ناهار سیر نگه دارد.
مواد مورد نیاز برای درست کردن بربری خانگی
درست کردن نان بربری در خانه 
ادامه مطلب
خمیر مایه 1 قاشق غذاخوریشکر 1 قاشق چایخوریشیر ولرم 1/2 پیمانهآب ولرم 1/2 پیمانهتخم مرغ 1 عددماست 1 قاشق غذاخوریروغن مایع 2 قاشق غذاخورینمک 1/2 قاشق چایخوریفلفل سیاه 1/4 قاشق چایخوریآویشن 1 قاشق چایخوریفلفل دلمه نگینی 2 تا 3 قاشق غذاخوریکالباس نگینی شده 1 لیوانسوسیس خرد شده 1 لیوان
ادامه مطلب
طرز تهیه قارچ سوخاری رستورانی|قارچ سوخاری پنیری و ساده خانگی
طرز تهیه قارچ سوخاری پنیری و قارچ سوخاری ساده رستورانی و قارچ سوخاری خانگیدر روزهای گرم تابستان و زمانی که به یک میان وعده و پیش غذای خوشمزه و سبک نیاز دارید می توانید این قارچ سوخاری را در خانه تهیه کرده و همراه با عزیزانتان نوش جان کنید. در مطلب امروز 2 روش برای تهیه “قارچ سوخاری ساده” و یک روش برای پخت “قارچ سوخاری پنیری” ارائه کرده ایم.
ادامه مطلب
این دسرها خیلی ساده تهیه میشن کافیه لیوان هاتون و به صورت کج داخل قالبهای کاپ کیک قرار بدین و لایه لایه موادتون و اضافه کنید .برای تیره روشن شدن هم می تونید از چند قطره رنگ خوراکی استفاده کنید . به طور مثال پاناکوتای وانیلی درست کنید و بعد موادتون و چند قسمت تقسیم کنید. یک قسمت و ساده و سفید استفاده کنید ، به قسمت دوم یک قطره رنگ خوراکی استفاده کنید ، به قسمت سوم دو قطره و به همین ترتیب ادامه بدین تا سایه روشن دسرتون درست بشه.
شاید ظاهرا درست کردن جوجه کباب ساده به نظر برسه. پیاز و آبلیمو و نمک و زعفران رو به تکه های جوجه اضافه کرده و روی آتش کباب می کنیم. شاید ساده به نظر برسه اما نکاتی داره که رعایت کردنشون جوجه کباب های خونگی رو بسیار بسیار لذیذ می کنه بدون اینکه گوشتش سفت شده باشه یا بی مزه باشه. پس با ما در این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب
شیشه در دکوراسیون داخلی از آن دسته متریال هایی می باشد که کاربرد زیادی دارد. شیشه به دلیل شفافیتی که دارد باعث بازتاب نور می شود که فضا را روشن می کند.
شیشه ها در انواع مختلفی موجود می باشند که بستگی به نوع آن ها در طراحی داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
امروزه با پدیدار شدن دکوراسیون مدرن از فلز و شیشه در کنار یکدیگر در دکوراسیون داخلی استفاده می کنند.
در این مطلب قصد داریم روش های استفاده از شیشه ها را در دکوراسیون داخلی بررسی کنیم.
ر
خانه های قدیمی را دوست دارم چونکه... 
چایی همیشه دم بود
روی سماور
توی قوری. 
در خانه همیشه باز بود
مهمانی ها دلیل و برهان نمی خواست. 
غذاها ساده و خانگی بود
بویش نیازی به هود نداشت
عطرش تا هفت خانه می رفت
کسی نان خشکه نداشت
نان برکت سفره بود. 
مهمانِ ناخوانده، آب خورشت را زیاد می کرد
بوی شب بو ها و خاک نم خورده حیاط غوغا میکرد
خبری از پرده های ضخیم و مجلسی نبود، نور خورشید سهمی از خانه های قدیم بود!
دلخوری ها مشاوره نمی خواست
دوستی ها حساب و کتاب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها